Mój dzień! | zadooza | e-blogi.pl
Blog zadooza
Mój dzień! 2017-07-13

Mój dizeń. Jestem z siebie coraz bardziej dumna. Coraz bardziej widzę, jak bardzo on nie był wart mojej miłości. Jak bez skrupułów wszedł w moje życie z brudnmymi butami, wytarł je sobie o mój dywan i wyszedł, nie myśląc kto ten bałagan posprząta. I nawet nie zastanowi się jak sobie radzę. Pieprzony egoista!!! Dobrze wiedział jaki trudny mam za sobą czas i miał to w nosie. Dla własnej przyjemności kontynuował tą znajomość, udawał że wszystko jest dobrze. Nie myślał o tym, że rani, Pieprzony dzieciak. A ja głupia ślepa dynia ;( Wszystko mówiło mi, krzyczało wewnątrz że to nieszczere, naciągane... tylko w jakim kuźwa celu? Przedziwne stworzenie... 


Ale jestem dziś na niego zła! No nic, pójdę na siłownię, solarium, wieczorem potańczę ze słuchawkami. Plan na weekend też już jest - jutro Ania, wieczorem obiadek i winko. W sobotę rano siłownia i rower, po południu Beata i park Oliwski. W niedzielę triathlon i spotkanie z Pawełkiem (prawdopodobnie). Więc jakoś poleci, bez łez trzeba przeżyć tę noc ;) I tylko trzeba się kryć, żeby go nie spotkać na tym cholernym triathlonie, przecież wiem, że będzie. A że startuje 1000 osób, jest spora szansa, że się miniemy. Pewnie nadal ugiełyby mi się kolana ;)


Wiem, że jeszcze dużo o nim piszę, ale wiem że trzeba dać sobie czas i wyrzucić z siebie ból i złość. Trudno oczekiwać, że nagle ktoś kto był mi tak bliski przestanie zaprzątać moje myśli. To że on mnie wyrzucił ze swojego życia w 7 minut nie znaczy, że ja też będę to potrafiła zrobić. 


Dodaj komentarz


safija36 2017-07-13

Nareszcie to Twoje dni, jestem z Ciebie bardzo dumna - wiem, że to mało znaczy z ust obcej osoby, ale jestem z Ciebie dumna. Trzymaj tak dalej, niech ten czas i świat służą Tobie, czerp z niego pełnymi garściami! Bądź sama z siebie dumna :)

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]